Nejčastější otázky na Paintball Brno

Máš ještě něco, co tě zajímá? Možná to najdeš právě tady.

Můžeme si zahrát kdykoli? Třeba i v zimě?

Jasně. Všechna naše hřiště jsou pro vás nachystané po celý rok, 7 dní v týdnu, od rána do večera. V zimě každopádně doporučujeme využít naše INDOOR hřiště. Nezapomeňte si však vždy hru předem rezervovat.

Kolik by nás mělo být? Budeme hrát sami?

Čím víc, tím líp. Paintball je týmová hra, a když vás bude málo, nebude to taková zábava. Proto máme stanovené i min. počty. Pro venkovní hřiště je to 10 a pro kryté 8. Je-li vás méně, přidáme vás k jiné skupině (platí jen pro OUTDOOR). Pokud je vás naopak více a chcete hrát sami, stačí nám to dát do poznámky při rezervaci.

V jaký čas máme přijít? Vadí, když někdo dorazí později?

Měli byste být na místě v čas, který jsme si domluvili při rezervaci. Je to potřeba obzvlášť kvůli společné instruktáži a přípravě. Individuálně ji bohužel dělat nemůžeme.

Jak se k vám dostaneme?

Na venkovní hřiště se dostanete IDS busem č. 510 (zastávka Ořechov-Tábor) nebo 501 (zastávka Ořechov-Orlovna). Pro firemní skupiny můžeme zajistit individuální přepravu.

Na naše kryté hřiště se dostanete tramvají č. 4 (zastávka Náměstí Republiky), pak pár minut pěšky ul. Gargulákova, až na její konec. Hala je před mostem na levé straně.

Co si mám vzít s sebou?

Na obou hřištích vám zapůjčíme všechno, co budete ke hře potřebovat, od zbraní až po maskáče, na venkovním hřišti dokonce i boty. Můžete si však přinést i vybavení vlastní. Pak doporučujeme pevnou kotníkovou obuv a jakékoli starší oblečení.

Jak to u vás vlastně probíhá a kolik to zabere času?

Po příjezdu na hřiště se vás ujme zkušený instruktor, který s vámi bude po celou
dobu. Převlečete se, projdete si bezpečnostní i herní pravidla, dostanete výzbroj a rozdělíte se do týmů. Hra pak může začít. Na paintball venku si vyčleňte alespoň 4 hodiny, na ten krytý polovinu.

Kolik nás to bude stát? Můžeme platit kartou?

Záleží na tom, které hřiště si vyberete. Mrkněte se na kompletní ceník. Průměrná útrata na venkovním hřišti je cca 1 000 Kč za osobu, na krytém to bývá cca polovina. Karty bohužel nebereme, ale místo hotovosti můžete využít třeba dárkové poukázky a šeky firem Accor Services, Sodexo či Cheque Dejeuner. Firemní zákazníci mohou využít platbu převodem.

Nabízíte i občerstvení nebo catering?

Součástí venkovního hřiště je bar a restaurace. Můžete tam pít, co hrdlo snese. Jídlo si ale musíte objednat dopředu. Na krytém hřišti nabízíme jen nápoje.

Jaké kuličky používáte? Jde barva z oblečení vyprat?

Kulička je vlastně tenkostěnná želatinová kapsle naplněná, ve vodě rozpustnou a snadno vypratelnou směsí potravinářské barvy, mýdla a vody. Oproti konkurenci používáme výhradně prémiové kuličky, které se od těch low-costových liší výraznou barvou skořepiny i náplně, což usnadňuje míření i rozeznání zásahu. Vlastní kuličky nejsou povoleny.

Bude mě zásah kuličkou bolet? Je paintball bezpečný?

Záleží, z jaké vzdálenosti a taky kam tě trefí. Většinou zásah ucítíš, ale není to nic dramatického. Modřinu si odneseš spíše výjimečně. Základním předpokladem bezpečné hry je použití speciální ochranné masky, kterou ti zapůjčíme a zajištěná zbraň mimo hru.

Mohou hrát paintball i děti?

Ano, ale musí mít vždy doprovod osoby starší 18 let. Doporučený min. věk pro hru je 12 let.