English version
Paintball Club Brno
Jak objednat akci

 CO NABÍZÍME
 NAŠE HŘIŠTĚ
 CENÍK
 FIREMNÍ AKCE
 JAK OBJEDNAT AKCI
 ČASTÉ DOTAZY
 DÁRKOVÉ POUKAZY
 O PAINTBALLU
 RADY A TIPY
 PŮJČOVNA
 KONTAKT
Jsme na Facebooku, přidejte se!


TOPlist


JAK OBJEDNAT AKCI aneb jak to chodí

 1. Nejprve si vyberte vhodný termín akce a kontaktujte nás, abyste se ujistili, že daný termín není rezervován.

 2. Dejte dohromady skupinu lidí, kteří budou mít ve stejný den čas a chuť si paintball zahrát. Společně vyberte místo a čas začátku akce.

 3. Pokud je vás málo nebo nemáte s kým hrát, nezoufejte, můžeme vás přidat k jiné skupině.

 4. Pro objednání celé akce nás kontaktujte na tel.: 604 253 828 nebo jednoduše vyplňte níže uvedený objednávkový formulář (víkendové akce doporučujeme objednávat s dostatečným předstihem).

 5. Akci je nutno den před jejím konáním potvrdit telefonicky či e-mailem a zároveň upřesnit počet hráčů.

 6. Po příjezdu na hřiště vám poskytneme odbornou instruktáž, při které vás poučíme, jak zacházet se zbraní, seznámíme vás s bezpečnostními pravidly a také poradíme, jak nejlépe vyzrát na nepřítele.

 7. Poté vám přidělíme veškeré vybavení potřebné pro hru (maskáče, zbraně, kuličky apod.). Hráči se rozdělí do dvou týmů, které budou hrát proti sobě. Týmy jsou odlišeny barevnými páskami na rukávech.

 8. Následuje prohlídka samotného hřiště a jeho zákoutí. Hráči se odeberou na výchozí pozice a čekají na signál.

 9. Začíná samotná hra, kterých se pak v průběhu dne hraje několik. Každá hra pak trvá cca 15 minut. Na výběr jsou různé scénáře (na vystřílení, na vlajky, dobývání pevnosti, napoleonské války apod.).

 10. Mezi jednotlivými hrami jsou pak různě dlouhé přestávky na občerstvení, doplnění sil a munice. Týmy ladí svoji taktiku do dalších her.

 11. Po celou dobu se o vás stará odborně školený personál. Na samotnou hru pak dohlížejí kvalifikovaní rozhodčí, kteří dbají na dodržování bezpečnostních předpisů a pravidel hry.

 12. Nejen po ukončení celé akce se hráčům nabízí možnost posezení v příjemném prostředí našeho Army baru, který disponuje běžným sortimentem jídel a nápojů.


Copyright © 2003 - 2017

| Půjčovna čtyřkolek | Gamestation | Army Park Ořechov | Armyshop - westarmy | Adrex |